Karácsonyi ünnepi istentisztelet

Kedves Testvéreink!
A Magyarországi Református Egyház Zsinati elnökségének ajánlásához igazodva református templomunk Advent 4. vasárnapjától (december 20.) újra megnyitja kapuit.
A járványügyi előírásokat és az egészségügyi óvintézkedéseket figyelembe véve gyülekezetünk ünnepi istentiszteleti rendje a következőképpen alakul:
– December 20-án advent 4. vasárnapján 10:00 órai kezdettel istentiszteletre hívjuk gyülekezet tagjainkat.
– December 21-től 23-ig naponta 17 órai kezdettel bűnbánati istentiszteletet tartunk.
– FIGYELEM! A biztonságos létszám és távolság megtartása érdekében december 24-én, Szenteste két istentiszteletet tartunk az alábbiak szerint:
– 16 órakor kezdődő ünnepi alkalmunkra az Árpád utca, Szabadság tér, Zrínyi utca, Bajcsi Zsilinszky utca és Pócsi utca által behatárolt déli városrész lakóit várjuk szeretettel! (További főbb utcák: Vágóhíd, Sóhordó, Hunyadi, Kisbogáti, Encsencsi, Iskola, Erzsébet – és környékük)
– 17 órakor a város északi részén lakókat várjuk szeretettel! Főbb utcák: Fáy A., Szentvér, Császári, Édesanyák, József Attila, Ady Endre, Akácfa, Gyulaji utca és környékük.
– December 25-én 10 órakor karácsonyi ünnepi istentiszteletet tartunk úrvacsorai közösséggel.
– December 26-án és 27-én 10 órai kezdettel ünnepi istentiszteletre várjuk az érdeklődőket.
– Óév este a 17 órakor tartunk istentiszteletet.
– Újévkor 10 órakor és a következő vasárnapokon is – rövidített liturgiával – a templomban tartjuk istentiszteleteinket.
Áldott Adventet és Karácsonyi Ünnepet kívánva, szeretettel hívunk és várunk mindenkit gyülekezeti alkalmainkra!

0 válaszok

Szóljon hozzá Ön is!

Véleménye vagy kérdése van? Beszélgetne velünk?
Írjon bátran, és válaszolunk!

Vélemény, hozzászólás?