A református hagyományok, értékek megőrzése, továbbadása…

A nyírbátori Báthory Anna Református Általános Iskola jeles pedagógusa Barna Gábor, biológia-technika szakos tanár, az intézmény igaz-gatóhelyettese nemrégiben vette át a Tiszántúli Református Köznevelésért járó elismerő okleve-let. Az Egyházkerületi Közgyűlésen átadott kitüntetést az iskola szellemiségének, érték-rendjének és jövőképének kialakításában végzett magas színvonalú, elkötelezett pedagógiai tevékenységéért kapta meg.

A városunk első egyházi iskolája 2012. szeptember 1-jén kezdte meg működését, melynek azóta is tanár úr egyik vezetője, oszlopos tagja. Hatalmas szerepet vállalt az iskola alapdoku-mentumainak kidolgozásában, értékeinek meghatározásában. Munkáját a pontosság és a fáradhatatlanság jellemzi. Hozzáértését, szakmai-ságát a kollégák mellett a szülők és a diákok is elismerik. Önmagával szemben is igényes, folya-matosan képezte magát, többirányú végzettséget és szakképzettséget szerzett, melyet szakmai munkájában alkalmaz és átad.

Szeretettel gratulálunk és büszkék vagyunk kollégánk értékes és eredményes tanári és vezetői munkájára.

Sivadóné Cselenyák Dóra
igazgató és az iskola tantestülete


0 válaszok

Szóljon hozzá Ön is!

Véleménye vagy kérdése van? Beszélgetne velünk?
Írjon bátran, és válaszolunk!

Vélemény, hozzászólás?