Királyvárás- ROHU koncertek

A nyár folyamán egy Interreges ROHU pályázat keretei között – ahogyan arról a Bátori Harangszóban, illetve honlapunkon is olvashattak – valósult meg egy olyan Zenetábor itt Nyírbátorban, melynek a határontúli és a határoninneni kapcsolatok erősítése volt a célja. A tábor keretei közé tartozott az is, hogy az egy hét folyamán gyakorolt, és elsajátított zenékkel koncert körútra indulnak a fiatalok, és a zene által hirdetik Isten dicsőségét. A koncertekre 7 helyszínen kerül sor, többek között Debrecen, Mátészalka, Szatmárnémeti, Nagyvárad, Élesd, Margitta és két alkalommal itt, Nyírbátorban is. November 23-án az egyházmegyei Konfirmandus Nap keretei között valósul meg az első koncert, míg a másodikra december 8-án, amikoris a Kultúrális Központ biztosít helyszínt. Utóbbi ingyenesen nyitott minden érdeklődő számára, aki szeretné a karácsonyi készülődést, az adventi várakozást egy zenei, lelki feltöltődéssel kezdeni.  Mike Pál mondja el mire is számíthatnak a koncerten résztvevők:

CrossYounity Koncert - Királyvárás

Nemsokára indul koncertsorozatunk! Várunk szeretettel a 8 alkalom bármelyikére!

Közzétette: CrossYounity – 2019. szeptember 21., szombat

 

0 válaszok

Szóljon hozzá Ön is!

Véleménye vagy kérdése van? Beszélgetne velünk?
Írjon bátran, és válaszolunk!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük